מפה צור קשר אודות המכון הדמיה כללית הדמית שד דף הבית  
 
 
יתרונות
ההדמיה התרמוגרפית של השד מציעה מימד אבחנתי חדש המבוסס על תמונה מטבולית/ תפקודית של השד ללא חשיפה לקרינה וללא סיכון או אי נוחות ובזמן קצר.
מחקרים מראים שבגישה רב תחומית המשלבת את בדיקת ההדמיה התרמוגרפית עם ממוגרפיה ישנה עלייה של 22% ברגישות הגילוי.
(2003 study published in American journal of radiology)


עדויות מרופאים
"הבדיקה עוזרת לנו לזהות סרטן בשד במקרים והממצאים בבדיקה הממוגרפית אינם חד משמעיים. הבדיקה עוזרת במעקב צמוד אחרי נשים בסיכון גבוה כאשר אין צורך בממוגרפיה".
P. Gamagami, MD Van-Nuys, California USA

"ללא סיכון של חשיפה לקרינה, בניגוד לממוגרפיה שהחשיפה לקרינה בה הינה שוות ערך ל 300 צילומי רנטגן, ללא כאב ואי נוחות מדחיסת השד כשם שנעשה בבדיקה הממוגרפית ,בדיקת ההדמיה התרמוגרפית צריכה להחליף את הממוגרפיה למעקב שגרתי לסרטן השד. לאחר שביצענו כ 1000 הדמיות תרמוגרפיות, אנו משוכנעים שהליך זה הינו בטוח, יעיל ונותן לנו מספיק זמן לשפר את השינויים המוקדמים בתפקוד השד על ידי הליכים תזונתיים. מה שמדהים אותנו הינה העובדה שבהעדר ממצאים מחשידים בממוגרפיה, ההדמיה התרמוגרפית מדרגת את הממצאים כ- TH3 TH4 דבר המדגים את הרגישות הגבוהה של בדיקה זו.
היתרון שאנו משיגים בממצאי השד התרמוגרפים על ידי הטיפול התזונתי מעידים על כך שממצאינו אינם חיוביים בשוגג אלא מעידים על שינויים פתולוגיים מוקדמים בשד. אני ממליצה בחום לרופאים להיוודע להליך זה".
A Liberman, MD, Charleston, South Carolina USA

"אני מודה על כך שאני יכול להעריך את המטופלים באמצעות כלי הערכה נוסף של התרמוגרפיה. חלק מהמטופלות במרפאתי אינן מבצעות את הבדיקה הממוגרפית השנתית ובדיקה זו מאפשרת להם דרך אחרת להערכה. אין סיכון של חשיפה לקרינה, דבר המוערך על ידם מאוד.
במרפאתי, אנו משתמשים בטיפולים שונים כדי לשפר כל ממצא לא תקין הנראה בבדיקה התרמוגרפית ולאחר מכן אנו חוזרים על הבדיקה כדי להעריך את השיפור.
משום שאנו יכולים לעשות משהו בנושא האיתור המוקדם ובדרך כלל להחזיר את המצב לקדמותו (מצב תקין), אנו מרגישים שאנו מונעים את ההתפתחות של מצב קדם סרטני בהתהוות.
בנוסף לנשים בעלות רקמת שד צפופה שממוגרפיה היא לא כלי מספיק יעיל בשבילן אנו יכולים להשתמש בתרמוגרפיה בלבד או בשילוב עם ממוגרפיה.
בדרך כלל רופאים רדיולוגים מדווחים כי בשל רקמת השד הצפופה הם אינם יכולים להיות בטוחים שהכול תקין. ההדמיה התרמוגרפית נותנת אפשרות אחרת לראות את רקמת השד מבחינה פיזיולוגית/תפקודית".
M.MC, MD. Ann Arbor, Michigan

 
 

ההדמיה התרמוגרפית אינה מחליפה ממוגרפיה או כל בדיקה אחרת ו/או הנחיה של הרופא המטפל

 
     
www.thermomed.co.il | רחוב בראון 6, הרצליה 4658088 | טל. 09-9568866 | פקס. 09-9566656 | E-mail. info@thermomed.co.il
© כל הזכויות שמורות למכון להדמיה תרמוגרפית

Designed By FreeMind - Orna Ohayon
| Built By Lilush-Design