המכון להדמיה תרמוגרפית

תסמונת כאב כרוני וסוכרת

אישה זו, בת 53 , עברה כ-3 תאונות דרכים והתלוננה על כאבי גב כרוניים, כאבי רגליים וכאבי כף רגל בקימה מישיבה לעמידה. מספר תצלומים תרמוגרפיים הצביעו על אזורים חמים באזור חוליות 8C-6C, התואמים את ממצאי התסמונת. בעוד שהיא אף פעם לא נבדקה לגילוי סוכרת, "סימני הנשיכה" באצבעות, סימן קלאסי של סוכרת, הדגיש את הצורך בבדיקה והערכה נוספת.

לפני ואחרי טיפול כירופרקטי: בלט דיסק, עם לחץ על שורש העצב

בת 39, התלוננה על כאב אחורי-צידי בירך ימין. סימן "מחבט ההוקי" הימני, תואם את אבחנת בלט הדיסק באזור זה. ישנה התאמה בירידה בטמפרטורה באזור 1S-5L. לאחר טיפול כירופרקטי הכאבים חלפו, ובצילום הסופי נעלם סימן " מחבט ההוקי", האופייני לבלט/פריצת דיסק.

לחץ בכליה הימנית

המטופלת טוענת שאינה שותה מספיק מים. בנוסף לממצאים עצביים-שריריים בגב העליון, ישנה עלייה בטמפרטורה מעל אזור הכליה הימנית, התואמת לחץ קל.

נקודת חן מחשידה

אישה זו, בת 58, זיהתה נקודת חן שעוררה את חשדה בירך שמאל. צילום תרמוגרפי הראה על נקודה חמה באזור. מאחר ושינוי בטמפרטורה מצביע על שינוי פיזיולוגי, היא החליטה לגשת לרופא עור להערכה נוספת.

פיברומיאלגיה / תסמונת עייפות כרונית

מטופל זה ידוע כסובל מפיברומיאלגיה ותסמונת עייפות כרונית מזה כ-15 שנים. שימו לב לעלייה בטמפרטורה בנקודות המסומנות, דבר התואם את הפתולוגיה השרירית והאזורים הרגישים והכואבים אצל המטופל.

תעלת שורש השן

תינוקת זו בת 3 חודשים סבלה מכאבי שיניים. בגיל 6 חודשים, נערך צילום תרמי המראה על ירידת חום באיזור, דבר המצביע על ירידה ברמת הדלקתיות ובהמשך תהליך ההחלמה.
האם אתם רואים את האזור האדום מתחת / ליד צידו הימני של הפה?

סימטריות - בלוטת התריס

סימטרייה תרמית בתצלום בלוטת התריס.

כלי דם

אישה זו התלוננה על כאבים ברגליים. ההדמיה התרמוגרפית הובילה לגילוי בעיה במערך כלי הדם (בעומק של 27מ"מ), שלא אובחנה בעבר. כתוצאה מכך, נחסך מהמטופלת חיתוך בשרשרת העצבים הסימפתטיים וניתוח כלי דם פתר את הבעיה.

RSD

מטופל זה סבל מכאב מקומי חריף, שינויים בצבע וחום העור ורגישות גבוהה למגע בזרוע שמאל, מעל ל-6 חודשים. האזור הרחב של איבוד חום בזרוע שמאל, תואם את פעילות היתר הסימפטתית ותומך באבחנת הרופא לשלב ראשוני של RSD. (תסמונת כאב כרוני).

לפני ואחרי טיפול כירופרקטי במקרה של בלט דיסק L4-5

מצב לפני הטיפול

מצב אחרי הטיפול

גב תחתון כרוני. מימין לפני טיפול כירופרקטי, משמאל לאחריו.

דלקת בקרסול ימני במחלת פרקים (משמאל בתמונה)

כאבי צוואר שמאליים הכוללים הקרנות כאב לכתף וזרוע שמאלית

דלקת במפרקי הברכיים . בשמאלית הכאב ניכר יותר

Left supraspinatus tear confirmed by Ultrasound

Varicose veins in a pregnant 39 years old woman